Mūsu populārākās ekskursijas

Atsauksmes no mūsu viesiem

customer-reviews (1)

Es iesaku ceļojumu aģentūru Holiday in Turkey. Mums patika ceļojums uz Side, mošejas apmeklējums, senpilsētas apmeklējums, brauciens ar laivu pa Manavgatas upi. Esam īpaši apmierināti ar Lenkas kundzes apkalpošanu, kurai ir daudz lielisku zināšanu par Turciju un kura spēj tās pasniegt jaukā un nepiespiestā veidā. Ļoti iesakām šīs tūrisma aģentūras ekskursijas.

Holiday in Turkey seyahat acentasını tavsiye ederim. Side gezisinden, cami ziyaretinden, antik kentten, Manavgat Nehri üzerinde tekne gezisinden çok keyif aldık. Özellikle Türkiye hakkında çok fazla bilgiye sahip olan ve bunu güzel ve rahat bir şekilde aktarabilen Bayan Lenka'nın hizmetinden çok memnunuz. Bu seyahat acentesinin turlarını şiddetle tavsiye ediyoruz.
 
Eva Kalinová

Mēs rezervējām dažus ceļojumus (Kapadokija, Tazi kanjons, raftings, sapadere kanjons). Visi braucieni bija lieliski organizēti, un mēs redzējām daudz interesantu vietu. Ekskursiju gidi nedaudz pielāgoja ekskursijas mūsu vajadzībām (Kapadokijas skatu punkts). Es ļoti iesaku šo tūrisma operatoru! Liels paldies !!! ( Huseyin & Lenka )

Jiří Máčal
customer-reviews (4)

Lieliska organizācija, laiks un viss ceļojums bija aizraujošs! Mēs nakšņojām Kapadokijā lieliskā viesnīcā ar skaistu apkārtni. Gids (Lenka) ir aizrautīgs par Turciju, un tāpēc mēs visi ar prieku klausījāmies viņu. Es ļoti iesaku Holiday in Turkey.

Harika organizasyon, zamanlama ve tüm gezi büyüleyiciydi! Geceyi Kapadokya'da çok güzel bir mahalleye sahip muhteşem bir otelde geçirdik. Rehber (Lenka) Türkiye'ye tutkuyla bağlı ve bu yüzden hepimiz onu zevkle dinliyoruz. Türkiye'de Tatil'i şiddetle tavsiye ederim.
 
Lenka Navrátilová

Par mums

Hüseyin Karadağ, HOLIDAY IN TURKEY izpilddirektors, dzimis 1986. gadā Kapadokijā. Pabeidzis pirmos izglītības gadus savā dzimtajā pilsētā Kapadokijā, viņš 2004. gadā absolvēja Alanjas vidusskolu. Lai sniegtu ieguldījumu savai valstij, viņš nolēma turpināt izglītību Čehijā.

Pēc Kārļa universitātes Ekonomikas nodaļas absolvēšanas 2012. gadā viņš atgriezās Alanjā 2018. gadā ar pieredzi, ko 10 gadus ieguva studējot un strādājot ārzemēs.

Uzņēmuma partnere Lenka Béresová ir dzimusi mazajā Trebišovas pilsētiņā Slovākijā.

Pēc izglītības iegūšanas Slovākijā viņš apceļoja daudzas valstis, piemēram, Austriju, Itāliju un Turciju, un jau 9 gadus palīdz viesiem Turcijā ar savu pieredzi tūrisma nozarē. Viņš 5 gadus strādāja par gidu Slovākijas ceļojumu aģentūrā un 2 gadus kā Trips in Turkey līdzīpašnieks.

Ar dabas skaistumu, gadsimtiem seno vēsturi, pārtikas kultūru un daudzām Alanjas priekšrocībām, kas ir tūrisma acs ābols, mēs esam nolēmuši virzīties uz priekšu tūrismā un tirdzniecībā uz Alaniju.

BRĪVDIENA TURCIJĀ Kopš 2018. gada kā angļu / slovāku / čehu / poļu / ungāru - turku ceļojumu aģentūra ir apkalpojusi daudzas aktivitātes, piemēram, ikdienas un kultūras ekskursijas, piemēram, ceļojumus, kultūras tūres, pilsētas ekskursijas, safari, akvāriju ekskursijas, bagiju tūre.

Uzņēmums Winners Group tika izveidots, lai ieviestu inovācijas viesu un nozaru vajadzībām.

Uzvarētāju grupa, investīcijas-būvniecība-nekustamais īpašums ir mūsu galvenā darbības joma, un mēs sniedzam konsultāciju pakalpojumus saviem investoriem Turcijā, Dubaijā, Bali un Kiprā.

Turklāt kā Winners Construction mēs koncentrējamies uz cita stila ieviešanu Alanjā ar saviem villu projektiem.

Es domāju, ka Blueway Aviation & Tourism ir pagrieziena punkts alternatīvajam tūrismam.

Mēs uzcēlām savu lidostu uz 68 dekāru zemes Belekā. Mēs saviem viesiem piedāvājam VIP lidojumu pakalpojumu.

Veselības tūrisms Turcijā piedāvā kvalitatīvus, ērtus un garantētus pakalpojumus pacientiem Turcijas slimnīcās medicīnas tūrisma ietvaros. Tas ir sertificēts uzņēmums kā A grupas ceļojumu aģentūra un sniedz ārstniecības, diagnostikas un rehabilitācijas organizācijas – veselības konsultāciju pakalpojumus labākajās Turcijas slimnīcās, klīnikās un medicīnas centros. Veselības tūrisms Turcijā, kas sniedz veselības konsultācijas un veselības tūrisma pakalpojumus ar ārstiem un radiologiem, kuri ir eksperti cilvēku veselības jomā, sniedz pakalpojumus ar vismodernākajām slimnīcām un klīnikām Turcijā ar kvalitātes filozofiju, kas vienmēr ievērojiet ētikas noteikumus un pacientu apmierinātību visaugstākajā līmenī.

Vai jums ir vajadzīga palīdzība ?

Jūs varat sazināties ar mums.

Blog

Antālija parādās kā galamērķis velotūres un nometnes

Antālija, pilsēta Turcijas dienvidrietumu piekrastē, arvien vairāk kļūst par ievērojamu galamērķi riteņbraukšanas entuziastiem. No 8.

Lasīt vairāk
Ēdināšana paradīzē: “Paradīzē: kulinārijas ceļojums pa Alānijas labākajiem starptautiskajiem restorāniem”.

Kad runa ir par atvaļinājumu Alānijā, gleznainās “viss iekļauts” viesnīcas piedāvā nebeidzamus svētkus garšas kārpiņām.

Lasīt vairāk
Vasaras krāšņuma baudīšana Alānijā, Turcijā

Vai jūs sapņojat par saules pielietām brīvdienām pašā vasaras sirdī? Meklējiet Alānijas pilsētu Turcijā, kur

Lasīt vairāk
Alānijas burvības atklāšana: pircēju paradīze

Alanja, kas atrodas Turcijas Rivjērā, ir strauji kļuvusi par iecienītu galamērķi gan tūristiem, gan vietējiem

Lasīt vairāk
Why People Should Come Here on Holiday

Discover Alanya: A Riviera Gem Beckoning Holiday Bliss Alanya, a sun-kissed haven on Turkey’s Mediterranean

Lasīt vairāk
Where to visit in Antalya

Historical Marvels of Antalya: A Journey Through Time Embark on a captivating journey through the

Lasīt vairāk
What Can You Do in Antalya

Hadrian’s Gate Antalya: Unveiling the Timeless Grandeur of this Roman Landmark Welcome to Antalya’s historical

Lasīt vairāk
Turkish Kitchen

Savoring the Rich Tapestry: Exploring Turkey’s Traditional Cuisine in Antalya Turkey, a culinary crossroads where

Lasīt vairāk
Mediterranean Life’s

Unveiling the Mediterranean Magic: Nature, Activities, and Life’s Opportunities Capture readers’ attention by painting a

Lasīt vairāk
Alanya is Rich in History

Where people can go in Alanya to Historic places? Alanya is rich in history, and

Lasīt vairāk
Alanya in Seasons

Embracing Blissful Seasons: A Peek into Alanya’s Tourism Tapestry Nestled on the sun-kissed Turkish Riviera,

Lasīt vairāk