Ēdināšana paradīzē: “Paradīzē: kulinārijas ceļojums pa Alānijas labākajiem starptautiskajiem restorāniem”.

Kad runa ir par atvaļinājumu Alānijā, gleznainās “viss iekļauts” viesnīcas piedāvā nebeidzamus svētkus garšas kārpiņām. Bet tiem, kas meklē kulinārijas piedzīvojumus ārpus kūrorta robežām, Alānijā ir daudz starptautisku restorānu, no kuriem katrs ir ar savu neatkārtojamu šarmu. Šajā ceļvedī mēs jūs aizvedīsim apburošā ceļojumā pa labākajām vietām, kur elpu aizraujoši skati satiekas ar izsmalcinātiem Eiropas ēdieniem.

  1. Alanya Panorama restorāns: 1. 1. Panorama Panorama Panorama – svētki sajūtām

Atrašanās vieta: Kale Hill Tophane, Kale Cd., 07400 Alanya/Antalya.

Alanya Panorama restorāns, kas atrodas Kale kalnā, vilina ne tikai ar apburošu klasisko Eiropas un Turcijas ēdienu ēdienkarti, bet arī ar apbrīnojamu skatu. Šī vieta, no kuras paveras skats uz Alladin Keykubat pludmali, ostu un ikonisko Sarkano torni, ir sasniedzama ar 4. autobusu vai pastaigas laikā. Ēdienkarte ir piemērota dažādām gaumēm, sākot no picām līdz grilētiem kebabiem, un ikviens atradīs kaut ko sev.

  1. Gardenia restorāns: Restorāns GARDENA: kulinārijas paaugstinājums Kale virsotnē.

Atrašanās vieta: Vieta: Top of Kale, netālu no vagoniņa ieejas Hisariçi Mah, Ehmedek Sk. No:24, 07400 Alanya/Antalya

Pacelieties Kales virsotnē, un jūs atklāsiet Gardenia restorānu – brīvdabas patvērumu, no kura paveras iespaidīga Kleopatras pludmales un Alladin Keykubata pludmales panorāma. Iegremdējoties elpu aizraujošos skatos, baudiet ēdienkarti, kas atbilst tikai Eiropas gaumei. No brokastīm līdz picām, makaroniem un sulīgiem steikiem – katrs ēdiens ir gatavots tā, lai jūs justos kā mājās.

  1. Harbor Kitchen & Bar restorāns: Restorāns Harbour Harbor & Restaurant: Restorāns un restorāns Harbour & Restaurant 3: Pasakainā maltīte

Atrašanās vieta: Atklājot visu Kale Hill İskele Meydan, Kızılkule Yanı, 07400 Alanya/Antalya

Lai gūtu restorāna pieredzi kā no pasakas, dodieties uz Harbor Kitchen & Bar Restaurant. Šī vieta ar skatu, kas atgādina Itālijas slaveno Positano, ir ideāli piemērota turku brokastīm pie jūras. Kad rīta kuģi dodas pretī saullēktam, mirkļa burvība konkurē ar gardu ēdienkarti, kas piedāvā dažādus Eiropas gardumus.

  1. Trušu restorāns: Krātuve “Rabbrits”: kur skats saplūst uz visām pusēm

Atrašanās vieta: Atrašanās vieta: Ar autobusu Nr. 8, netālu no veikala DeFacto Büyükhasbahçe, 07400 Alanya/Antalya.

Vēlaties vienlaicīgi aplūkot Kleopatras pludmali, Keykubata un Kale kalnu? Restorāns “Rabbit” ir jūsu atbilde. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties atpūsties uz dīvāniem vai baudīt šišu ārā, šis dārgakmens piedāvā plašu Eiropas ēdienu klāstu, debešķīgus dzērienus un siera kūku, par kuru runā visa pilsēta.

  1. Atrasts Lost Restaurant: Restorāns, kas atrodas restorānā Lost

Atrašanās vieta: [No:23/A, 07400 Alanya/Antalya]: Şekerhane, Yayla Yolu Cd.

Alānijas sirdī atrodas Found by Lost restorāns, kas nesen pievērsa uzmanību ar saviem burgeriem ar gardu muti, izcilām picām un pārsteidzoši pieejamām alkohola cenām. Šeit galvenā uzmanība ir pievērsta gastronomiskajai pieredzei, tāpēc tas ir obligāts apmeklējums ēdiena cienītājiem, kas meklē kvalitatīvus ēdienus, neapdraudot skatu.

  1. Anjeliq Soul of Kitchen: Kulinārijas svētlaime Alānijā

Atrašanās vieta: [Güller Pınarı Mahallesi Ahmet Tokus Blv No:44 07400 Alanya/Antalya]

Alānijas kulinārijas gobelēnu papildina Anjeliq Soul of Kitchen. Šī apslēptā pērle piedāvā vairāk nekā tikai maltīti; tā ir kulinārijas ceļojums jūsu dvēselei. Ar ēdienkarti, kas sniedzas pāri robežām, baudiet garšu sintēzi, kas apmierina gan Eiropas, gan pasaules garšas kārpiņas. Šarmantā atmosfēra un personalizētā apkalpošana padara to par ideālu vietu, kur baudīt mierīgu un baudpilnu maltīti.

Dodoties Alānijas kulinārijas izpētē, šie restorāni sola ne tikai svētkus jūsu garšas kārpiņām, bet arī vizuālu izrādi, kas paliks atmiņā. No maģiskiem saullēktiem līdz burvīgām ainavām – Alānijas starptautiskā ēdināšanas scēna nodrošina, ka katra maltīte būs neaizmirstams piedzīvojums. Tāpēc izkāpiet no “viss iekļauts” un izbaudiet Alānijas garšas stilā.

Maksājiet tieši autobusā