8 Days Cappadocia-Ephesus-Pamukkale-Fethiye-Antalya tour-1 (17)

VIP Antic tūre

Ceļošana ar VIP personām ir dzīvesveids…
VIP TOUR’s viesiem radītās atpūtas, izklaides un iedvesmojoši ceļojumi tagad ir kļuvuši par dzīvesveidu. Jūs to piedzīvosiet stilīgi, rūpīgi sagatavotas programmas ietvaros…
Ir tik daudz ko redzēt un tik daudz vēstures, kas jāiegremdē. Jūs droši vien uztraucaties, ka jums nebūs laika to visu apskatīt. Tieši šeit VIP City Tours var palīdzēt.

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu cenu

Šajā ceļojuma paketē Jūs saņemsiet 

Demre-Myra-Kekova

Gold Triangle

Pamukkale

Salda Lake and Antic City Sagalassos

Turquas Tour

Rezervēt tikšanos ir iespējams šādās dienās:

Katru dienu
 
Lūdzu, rezervējiet 2 dienas pirms braucienu sākuma.
Aşağıdaki günlere randevu almak mümkündür:
 

Lūdzu, aizpildiet veidlapu

  Atsauksmes no mūsu viesiem

  customer-reviews (1)

  Es iesaku ceļojumu aģentūru Holiday in Turkey. Mums patika ceļojums uz Side, mošejas apmeklējums, senpilsētas apmeklējums, brauciens ar laivu pa Manavgatas upi. Esam īpaši apmierināti ar Lenkas kundzes apkalpošanu, kurai ir daudz lielisku zināšanu par Turciju un kura spēj tās pasniegt jaukā un nepiespiestā veidā. Ļoti iesakām šīs tūrisma aģentūras ekskursijas.

  Holiday in Turkey seyahat acentasını tavsiye ederim. Side gezisinden, cami ziyaretinden, antik kentten, Manavgat Nehri üzerinde tekne gezisinden çok keyif aldık. Özellikle Türkiye hakkında çok fazla bilgiye sahip olan ve bunu güzel ve rahat bir şekilde aktarabilen Bayan Lenka'nın hizmetinden çok memnunuz. Bu seyahat acentesinin turlarını şiddetle tavsiye ediyoruz.
   
  Eva Kalinová

  Mēs rezervējām dažus ceļojumus (Kapadokija, Tazi kanjons, raftings, sapadere kanjons). Visi braucieni bija lieliski organizēti, un mēs redzējām daudz interesantu vietu. Ekskursiju gidi nedaudz pielāgoja ekskursijas mūsu vajadzībām (Kapadokijas skatu punkts). Es ļoti iesaku šo tūrisma operatoru! Liels paldies !!! ( Huseyin & Lenka )

  Jiří Máčal
  customer-reviews (4)

  Lieliska organizācija, laiks un viss ceļojums bija aizraujošs! Mēs nakšņojām Kapadokijā lieliskā viesnīcā ar skaistu apkārtni. Gids (Lenka) ir aizrautīgs par Turciju, un tāpēc mēs visi ar prieku klausījāmies viņu. Es ļoti iesaku Holiday in Turkey.

  Harika organizasyon, zamanlama ve tüm gezi büyüleyiciydi! Geceyi Kapadokya'da çok güzel bir mahalleye sahip muhteşem bir otelde geçirdik. Rehber (Lenka) Türkiye'ye tutkuyla bağlı ve bu yüzden hepimiz onu zevkle dinliyoruz. Türkiye'de Tatil'i şiddetle tavsiye ederim.
   
  Lenka Navrátilová

  Vai jums ir vajadzīga palīdzība ?

  Jūs varat sazināties ar mums.

  Citas ekskursijas