Vasaras krāšņuma baudīšana Alānijā, Turcijā

Vai jūs sapņojat par saules pielietām brīvdienām pašā vasaras sirdī? Meklējiet Alānijas pilsētu Turcijā, kur saule spīd visspilgtāk, jūra vilina ar siltumu, un jūlijā un augustā valdošā enerģiskā atmosfēra sola neaizmirstamus piedzīvojumus. Apskatīsim, ko jūs varat sagaidīt šajos vasaras mēnešos.

Krāšņās saules staros: Iedomājieties – bezmākoņainas debesis, saule, kas izstaro zeltainu mirdzumu, un temperatūra, kas sasniedz vidēji 32 grādus pēc Celsija. Alānija jūlijā un augustā ir paradīze saules meklētājiem. Dienas ir apveltītas ar spožiem saules stariem, tāpēc ir obligāti jāapbruņojas ar atbilstošu saules aizsardzību. Saules krēms ar drošu filtru ir jūsu biļete, lai atbildīgi izbaudītu Turcijas sauli.

Kvēlas naktis un silti vakari: Kad saule nolaižas zem apvāršņa, Alānijā joprojām ir silts – nakts temperatūra reti kad noslīd zem 25 grādiem pēc Celsija. Vakari ir ideāli piemēroti nesteidzīgām pastaigām gar pludmali vai baudāmām gardas vakariņas zem zvaigznēm.

Atsvaidzinoša iegremdēšanās Turcijas jūrā: Vasaras mēnešos Alānijas jūras tirkīzais ūdens vilina, sasniedzot apburošos 26 grādus pēc Celsija. Iegremdējiet sevi siltajā Vidusjūras apskāvienā, kur peldēšanās kļūst par baudu. Jūra ir tik vilinoša, ka, iespējams, jums būs grūti atturēties no stundām, ko pavadīt tās nomierinošajos apskāvienos.

Nepārspējamas vasaras lietusgāzes: Lietus jūlijā un augustā? Alānijā tas ir gandrīz nedzirdēts. Pat ja reģionu apciemo īslaicīga lietusgāze, tā ir īslaicīga un iztvaiko dažu minūšu laikā. Vasaras lietus šeit ir retums, un vietējie iedzīvotāji nespēj atcerēties, kad tas pēdējo reizi pārtrauca saules pielietās dienas.

Izbēgšana uz vēso oāzi – fakultatīvie ceļojumi: Ja vēlaties atpūsties no vasaras karstuma, apsveriet iespēju doties fakultatīvos ceļojumos uz tādiem apslēptiem dārgakmeņiem kā Sapaderes kanjons vai Damlatas ala. Šeit temperatūra pazeminās un mitruma līmenis samazinās, sniedzot gaidītu atpūtu no Alānijas vasaras intensitātes. Pēc vēsā piedzīvojuma atgriezieties viesnīcā, atjaunojušies un gatavi atsākt sauļošanās piedzīvojumus.

Jūlijā un augustā Alānija piedāvā burvīgu saules, jūras un miera apvienojumu. Temperatūrai strauji paaugstinoties, Turcijas piekraste kļūst par patvērumu tiem, kas vēlas izbaudīt vasaru. Tāpēc iepakojiet savas saules piederumus, izbaudiet siltumu un gatavojieties saules pielietiem piedzīvojumiem Alānijā, kur piepildās vasaras sapņi.

Maksājiet tieši autobusā