Alanya Boat Tour-Boat Trip in Alanya (1)

Ekskursija ar laivu pa Alāniju

Jūs gaida visas dienas izbrauciens ar lielāko pirātu kuģi. Kuģis kuģo Vidusjūras reģiona Alānijas piekrastē. Kruīza laikā jūs varat baudīt skatu uz vēsturisko cietoksni, slavenāko turku pludmali klēopatru vai slavenajām alānijas alām. Kruīza laikā būs pieturas, kas jums būs nepieciešamas, izmantojot pirkumu.

Ceļojumu cenrādis

 • Pieaugušajiem 19 €
 • Bērns 4-10 gadi 10 €
 • Bērns no 0 līdz 3 gadiem bez maksas

Jūs varat rezervēt jau tagad !

Yetişkin 19 € 4-10 yaş arası çocuk 10 € 0-3 yaş arası çocuk ücretsiz
 

Informācija par ekskursiju ar laivu pa Alāniju

 

Jūs gaida visas dienas izbrauciens ar lielāko pirātu kuģi. Kuģis kuģo Vidusjūras reģiona Alānijas piekrastē. Kruīza laikā jūs varat baudīt skatu uz vēsturisko cietoksni, slavenāko turku pludmali klēopatru vai slavenajām alānijas alām. Kruīza laikā būs pieturas, kas jums būs nepieciešamas, izmantojot pirkumu.
 
Kuģis izbrauc plkst. 10:00 no vēsturiskās ostas, kur atrodas slavenais sarkanais tornis – alānijas simbols. Pakāpeniski mēs izbrauksim cauri visai vēsturiskajai pussalai ar cietoksni ar tā aizsargmūriem, līdz pat Kleopatras pludmalei. Kruīza laikā mēs redzēsim arī trīs slavenās alas. Uz kuģa jūs izklaidēs animācijas priekšnesums un neparasta diskotēka putās.
 
Kruīza laikā apkalpe jums pasniegs pusdienas, kas jau ir iekļautas biļetes cenā. Saldējuma cienītājiem ir iespēja nobaudīt vienu īpašu saldējumu, kas pasniegts kopā ar melodiju.
 
Mūsu trīsstāvu pirātu kuģī jums ir iespēja baudīt patīkamo jūras šalkoņu šalkoņu, sauļoties vai ienirt tirkīzainos Vidusjūras ūdeņos. Adrenalīna cienītāji var lēkt tā viļņos tieši no mūsu kuģa klāja. Ja paveiksies, mēs redzēsim savvaļas delfīnus vai Caretta-caretta bruņurupučus. Un tas viss gleznainā Alānijas ainavā.
 
Ceļojums, kas var būt patīkama izklaide pēc dienām, kas pavadītas pie baseina un pludmalē.

Tikšanos var rezervēt pa tālruni:

Katru dienu

Randevu almak şu adresten mümkündür:
 

Cenu saraksts

 • Pieaugušajiem 19 €
 • Bērns 4-10 gadi 10 €
 • Bērns 0-3 gadi bez maksas
0-3 yaş arası çocuk ücretsiz
 

Ko ņemt līdzi?

 • Nauda, fotoaparāts, videokamera, peldkostīms, dvieļi, peldlīdzekļi, piemēram, matrači vai snorkelēšanas komplekti, saulesbrilles, galvassegas, saules aizsargkrēms utt.

Cenā iekļauts :

 • Gaisa kondicionēts transports no viesnīcas
 • Pusdienas
 • Atdzesēti bezalkoholiskie dzērieni uz kuģa bez ierobežojumiem: kola, fanta, sprite, minerālūdens
  kafija, tēja
 • Papildus vienas dienas veselības apdrošināšana / sava klīnika /
 • Transports ar gaisa kondicionieri atpakaļ uz viesnīcu

Nav iekļauts cenā:

 • Alcoholic beverages, special ice cream in tune
Fiyata dahil olmayanlar:
 

Ceļojuma plāns

Tur Planı
 
 • Kopš kara, tas sākas ar skatu no kuģa uz vēsturisko Seljuk ostas, kuģu būvētava un slavenā kızıl kule ar arhitekta.
 • Jūs varēsiet pacelt pils kalnu uz 5 km garu – kale
 • Programmā plānota kuģošana pa trim tirdzniecības alām: mīlētāju, pirātu un fosfora.
 • Kuģis veic dažas pieturas jūrā, lai izbrauktu netālu no Kleopatras vai ulas pludmales.
 • Pusdienas pusdienas, ko pusdieno apkalpe
 • Deju sekcija uz kuģa!

Galerija

Atsauksmes no mūsu viesiem

customer-reviews (1)

Es iesaku ceļojumu aģentūru Holiday in Turkey. Mums patika ceļojums uz Side, mošejas apmeklējums, senpilsētas apmeklējums, brauciens ar laivu pa Manavgatas upi. Esam īpaši apmierināti ar Lenkas kundzes apkalpošanu, kurai ir daudz lielisku zināšanu par Turciju un kura spēj tās pasniegt jaukā un nepiespiestā veidā. Ļoti iesakām šīs tūrisma aģentūras ekskursijas.

Holiday in Turkey seyahat acentasını tavsiye ederim. Side gezisinden, cami ziyaretinden, antik kentten, Manavgat Nehri üzerinde tekne gezisinden çok keyif aldık. Özellikle Türkiye hakkında çok fazla bilgiye sahip olan ve bunu güzel ve rahat bir şekilde aktarabilen Bayan Lenka'nın hizmetinden çok memnunuz. Bu seyahat acentesinin turlarını şiddetle tavsiye ediyoruz.
 
Eva Kalinová

Mēs rezervējām dažus ceļojumus (Kapadokija, Tazi kanjons, raftings, sapadere kanjons). Visi braucieni bija lieliski organizēti, un mēs redzējām daudz interesantu vietu. Ekskursiju gidi nedaudz pielāgoja ekskursijas mūsu vajadzībām (Kapadokijas skatu punkts). Es ļoti iesaku šo tūrisma operatoru! Liels paldies !!! ( Huseyin & Lenka )

Jiří Máčal
customer-reviews (4)

Lieliska organizācija, laiks un viss ceļojums bija aizraujošs! Mēs nakšņojām Kapadokijā lieliskā viesnīcā ar skaistu apkārtni. Gids (Lenka) ir aizrautīgs par Turciju, un tāpēc mēs visi ar prieku klausījāmies viņu. Es ļoti iesaku Holiday in Turkey.

Harika organizasyon, zamanlama ve tüm gezi büyüleyiciydi! Geceyi Kapadokya'da çok güzel bir mahalleye sahip muhteşem bir otelde geçirdik. Rehber (Lenka) Türkiye'ye tutkuyla bağlı ve bu yüzden hepimiz onu zevkle dinliyoruz. Türkiye'de Tatil'i şiddetle tavsiye ederim.
 
Lenka Navrátilová

Rezervējiet tagad !

Vai jums ir vajadzīga palīdzība ?

Jūs varat sazināties ar mums.

Citas ekskursijas