Jums tiek piedāvātas atbilstošas veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju un ārstu alternatīvas, kā arī vidējās cenas. Mūsu pielāgotajos pakalpojumos mēs saprotam, cik svarīgi ir atrast pareizo veselības aprūpes speciālistu un ārstu jūsu īpašajām vajadzībām. Tāpēc mēs veltām laiku, lai rūpīgi izskatītu jūsu pamatinformāciju, tostarp jūsu pārskatus, atsauksmes un attēlus. To darot, mēs varam sniegt jums atbilstošu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju un ārstu sarakstu, kuri specializējas jums nepieciešamajā ārstēšanas jomā. Ja nolemjat ierasties mūsu valstī, atkarībā no jūsu pieprasījuma;

 

Iesniedzot jums šīs alternatīvas, mēs ņemam vērā ne tikai viņu kompetenci un kvalifikāciju, bet arī vidējās pakalpojumu cenas. Mēs saprotam, ka veselības aprūpes izmaksas var ievērojami atšķirties, un vēlamies nodrošināt, lai jums būtu pieejama pasaules līmeņa veselības aprūpe par saprātīgu cenu.

Papildus tam, ka palīdzam jums atrast piemērotu veselības aprūpes sniedzēju un ārstu, mēs piedāvājam arī virkni pakalpojumu, lai atvieglotu jūsu vizīti mūsu slimnīcā.

 

Transfērs no lidostas

Mēs sagaidīsim jūs lidostā, kad ieradīsieties Turcijā, un atvadīsimies no jums lidostā, kad atgriezīsieties. Mūsu apņemšanās nodrošināt pasaules klases pakalpojumus sniedzam ne tikai jūsu ielidošanas un izlidošanas laikā. Būdami vadošais veselības tūrisma galamērķis, mēs saprotam, cik svarīgi ir, lai mūsu vērtīgajiem viesiem ceļojums noritētu raiti un bez stresa. Tāpēc mēs piedāvājam arī visaptverošu lidostas transfēra pakalpojumu jūsu uzturēšanās laikā Turcijā.

Tiklīdz jūs ieradīsieties, mūsu īpašā komanda ar nepacietību gaidīs jūs lidostā, gatava sirsnīgi sagaidīt un palīdzēt jums ar ceļojumu saistītos jautājumos. Ar mūsu komfortablajiem transportlīdzekļiem un pieredzējušajiem šoferiem varat būt droši, ka ceļojums uz galamērķi būs raits un ērts.

Jūsu uzturēšanās laikā Turcijā mēs saprotam, ka Jūsu laiks ir vērtīgs un transportam ir ļoti svarīga nozīme, lai Jūs varētu bez problēmām baudīt ceļojumu. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams doties uz medicīnas iestādēm, labsajūtas centriem,

 

Izmitināšanas pakalpojumi

Lai gan mūsu pakalpojumu partneri ir dažādas izmitināšanas iestādes, visu to kopīgā iezīme ir tā, ka tās ir absolūti ērtas un uzticamas. Mēs esam jūsu rīcībā, lai nodrošinātu nepieciešamo organizāciju pēc tam, kad esat izvēlējies objektu, kas jums nodrošinās visaugstāko komforta līmeni un būs vispiemērotākais jūsu budžetam.

 

Tulkošanas pakalpojumi

Mūsu tulkotāji, kuri pārvalda angļu, vācu, slovāku, slovāku, čehu, franču, krievu un arābu valodu, ļauj jums ērti veikt visus darījumus ceļojuma laikā Turcijā.

 

Ceļošana un transports

Mūsu profesionālie gidi un transportlīdzekļi ir jūsu rīcībā, lai apskatītu simtiem vēsturisku un tūrisma vietu Turcijā.

 

Pēcoperācijas uzraudzība

Pēc izbraukšanas no Turcijas jūs neesat viens. Mēs sekosim līdzi visiem jūsu jautājumiem un problēmām. Mēs turpināsim būt tilts, lai nodrošinātu saziņu, ko jūs nodibināsiet ar savu speciālistu ārstēšanas turpinājuma laikā, un lai atbalstītu jūs veselīga un droša procesa nodrošināšanā.

Jums nepieciešamā ārstēšana tiek veikta vislabākajos apstākļos un droši.

Pēc procedūras šeit un pēc atgriešanās savā valstī tiek veikta regulāra pacientu uzraudzība un izveidots tilts starp pacientu un ārstu.

Vai jums ir vajadzīga palīdzība ?

Jūs varat sazināties ar mums.