Mūsu kompānija Veselības tūrisms Turcijā piedāvā kvalitatīvus, ērtus un garantētus pakalpojumus pacientiem Turcijas slimnīcās ietvaros medicīnas tūrismu. Tas ir sertificēts uzņēmums kā A grupas Ceļojumu aģentūra un nodrošina ārstēšanas, diagnostikas un rehabilitācijas organizāciju – veselības konsultāciju pakalpojumus labākajās Turcijas slimnīcās, klīnikās un medicīnas centros. Veselības tūrisms Turcijā, kas sniedz veselības konsultācijas un veselības tūrisma pakalpojumus ar ārstiem un radiologiem, kuri ir eksperti cilvēku veselību, sniedz pakalpojumus ar vismodernākajām state-of-the-art slimnīcās un klīnikās Turcijā ar filozofiju kvalitāti, kas vienmēr saglabās ētikas noteikumus un pacientu apmierinātību visaugstākajā līmenī.
tas turpina savu ceļu un apkalpo cilvēkus, jo īpaši apvienojot to ar filozofiju sniegt visprecīzāko pakalpojumu, labāko un pareizo cenu, un nodrošinot visprecīzāko un nepieciešamo ārstēšanu kā pakalpojumu, īpaši tās pacientiem, kuri ārstēšanai meklē veselību ārpus savas valsts. Kā veselības tūrisms Turcijā mēs saprotam kvalitatīvas veselības aprūpes un komforta nozīmi pacientiem, kuri meklē medicīnisko aprūpi ārzemēs.

Doğal Hayat Polikliniği

Dr. Hüseyin Çiçek

Özel İncir Dent Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinği

Reviews From Our Guest

Mūsu uzturēšanās laikā tika izvēlēta lieliska viesnīca. Viesnīca mūs sagaidīja ar moderniem un tīriem numuriem, draudzīgu personālu un drošu atmosfēru. Ārstēšanās procesa laikā, kas bija nepieciešams medicīnas tūrismam, viesnīcas personāls vienmēr bija gatavs mums palīdzēt un apmierināja visas mūsu vajadzības.

Amber K.

Pagājušajā mēnesī mēs ar sievu izvēlējāmies Turciju medicīnas tūrisma nolūkos un, pateicoties Holiday in Turkey, guvām neaizmirstamu pieredzi. Tagad es vēlos dalīties ar jums šajā patīkamajā pieredzē. Liels paldies jums!! ( Huseyin & Lenka )

Sam M.

Holiday in Turkey lieliski pārvaldīja mūsu medicīnas tūrisma pieredzi. Mūsu uzturēšanās viesnīcā bija lieliska, un mēs guvām pārliecību, ka strādājam ar ārstiem, kuri ir veselības aprūpes eksperti. Turcijas skaistumu iepazīšana bija papildu prieks, un es noteikti izvēlēšos viņus vēlreiz!

Daisy N.

Vai jums ir vajadzīga palīdzība ?

Jūs varat sazināties ar mums.